Restauracja Gronowalski & Buddha Pub

1
437

Restauracja i pub mieszczą się w zachwycającym industrialną architekturą zabytkowym budynku dawnej szarpalni bawełny Grohmana na Księżym Młynie w Łodzi. Jedyne takie miejsce w Łodzi, które zaspokaja wszystkie zmysły.

Pojęcie dobrego smaku będzie nam towarzyszyć nieustająco podczas prezentowania atutów Restauracji Gronowalski & Buddha Pub. Jest to bowiem miejsce, które zaspokoi wszystkie zmysły zarówno smaku, jak i estetyki.
Łódź od zawsze była kojarzona ze sztuką modernizmu, awangardy, konstruktywizmu, jednak to właśnie przemysł tekstylny wpłynął na jej pozycję ekonomiczną w latach przedwojennych. Firma Gronowalski związana z branżą tekstylną, jubilerską i wzorniczą wybrała na siedzibę Restauracji Gronowalski & Buddha Pub’u zapierającą dech industrialną architekturę zabytkowej szarpalni bawełny Grohmana. Jest to niewątpliwie niezwykłe miejsce, gdzie nowoczesność w idealnej harmonii współgra z tradycją i sentymentem dawnej świetności. Przestronność i minimalizm zostały wysubtelnione doskonałymi połączeniami kryształowego oświetlenia, włoskich tynków i doskonałej aranżacji wnętrz tworząc niezwykły klimat z powiewem nowoczesności, który odebrał miejscu dawną surowość.
Zapraszam do jedynego tak niepowtarzalnego miejsca, gdzie wyborne dania zachwycą Wasze podniebienia, muzyka wprawi w doskonały nastrój, a przestronne, wygodne wnętrza pozwolą się odprężyć i marzyć. Zachęcam do współpracy również firmy. Wykorzystanie możliwości obiektu daje nam do zaoferowania wiele wariantów promocji tj. reklamy na telebimach, pokazy mody, imprezy business’owe, konferencje i wiele innych realizacji. Jesteśmy otwarci i gotowi, żeby spełnić wszelkie oczekiwania i wymagania naszych gości, a przede wszystkim by inspirować, bawić i dostarczać rozrywki na wysokim poziomie.

 

W Restauracji Gronowalski & Buddha Pub przekonasz się, że trafiłeś do kulinarnego raju, gdzie dominują kunsztowne dania kuchni włoskiej i polskiej. Młodzi kucharze, pełni pasji i nieograniczonej wyobraźni serwują codziennie nowe specjały używając tylko świeżych ziół oraz owoców i warzyw sezonowych. Oprócz niewątpliwych rozkoszy podniebienia całemu daniu towarzyszy zachwycająca artystyczna oprawa, która sama w sobie jest ucztą dla wzroku. Co jest dosyć niespotykane, w Restauracji Gronowalski & Buddha Pub można poprosić również o potrawę, której nie obejmuje menu, szef kuchni przygotuje każde danie jakie tylko gość zapragnie. Istnieje również możliwość wynajęcia kucharza, który przygotuje niezwykłe specjały w Twoim domu. Jednak pamiętaj, że najlepsza włoska pizza może powstać jedynie w naszym piecu, z którego codziennie unosi się zapach świeżego pieczywa.

Restauracja Gronowalski & Buddha Pub

90-349 Łódź
ul. Tymienieckiego 22/24
Tel. +48 42 673 02 90
Email: manager@buddhapub.pl
www.buddhapub.pl
www.facebook.com/BuddhaPub

 źródło: www.buddhapub.pl , www.facebook.com/BuddhaPub

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

17 − jedenaście =