Kamari – gracka restauracja

0
118

Restauracja Kamari usytuowana jest przy głównej i najbardziej reprezentacyjnej ulicy Łodzi. Wizyta u Nas może stanowić miły przystanek podczas zwiedzania Naszego pięknego miasta lub robienia zakupów w pobliskiej Manufakturze.

Wstępując do Kamari będziesz mieć okazję spróbować dań zdrowej kuchni śródziemnomorskiej, przyrządzonych według tradycyjnych receptur z oryginalnych, sprowadzanych z Grecji produktów. Nad ich jakością czuwa nasz szef kuchni, który swoją wiedzę i doświadczenie zdobył pracując przez wiele lat w restauracji na wyspie Santorini. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Naszych klientów zapewniamy nie tylko miłą atmosferę i pyszne jedzenie ale także klimatyzację i podgrzewane podłogi by mogli czuć się komfortowo.

Na terenie restauracji Kamari zapewniamy Naszym klientom dostęp do bezprzewodowego internetu o przepustowości 6 Mb/s. Możesz odwiedzić Naszą stronę na FACEBOOKu.

Mamy nadzieje, że miło spędzone chwile spowodują, że odwiedzicie nas ponownie i polecicie restaurację Kamari Waszym znajomym.

 

W karcie restauracji typowe potrawy kuchni grackiej.

 

Łódź
ul. Piotrkowska 15
Parkingi:
od ul. Rewolucji 1905r. 10  lub  od ul. Zachodniej 70.

Tel. (42) 633 21 21

www.restauracjakamari.pl
www.facebook.com/restauracjakamari

E-mail: biuro@restauracjakamari.pl
facebook@restauracjakamari.pl

Czynne:
Nd/Czw 11.00 – 22.00 (w okresie jesienno-zimowym od 11.00 do 21.00)
Pt/Sob 11.00 – 23.00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj