Klub 97

0
178

Klub 97 od 15 lat króluje na łódźkim firmamencie życia klubowo – pubowego. To połączenie restauracji, pubu, klubu muzycznego i niezwykle oryginalnych sal jadalnych, które zaprojektował Marek Janiak i Wojciech Saloni. To właśnie oni nadali klubowi charakterystyczny styl retro, łączący z powodzeniem metal, szkło i drewno.

Dziewiętnastowieczne wnętrze kamienicy, dzięki genialnemu projektowi, uzyskało styl, który fenomenalnie komponuje się z łódźkim klimatem przedwojennych mieszkań. Klub 97 podzielony jest nadwa piętra i jedenaście sal, różniących się charakterem i stylem; do klienta należy jedynie wybór miejsca i forma spędzenia czasu. Zapewniamy komfort, piękne otoczenie i kameralną atmosferę.

Ogródek nazywany „Pietryną”, który jest również w posiadaniu Klubu 97, jest jego wizytówką. Jest przeszklony, wielosezonowy oraz dwupiętrowy, latem – szczególnie atrakcyjny wizualnie, dzięki kwiatom otaczajcym konstrukcje. Ewenement na skalę międzynarodową.

 

Dla miłośników doskonałych trunków, świetnego wina, towrzystwa i wspaniałej atmosfery.

W naszym Pubie nie uznajemy żadnych kompromisów. Drinki przygotowują wykfalifikowani barmani ze starannie wybranych alkoholi, tworząc znane na całym świecie klasyczne koktaile.

Nasz Klub to jeden z pierwszych pubów w Łodzi, cieszący się uznaniem wśród naszych Gości od 1996 roku. To wyjątkowe miejsce i oryginalny klimat tworzą cztery sale przypominające swoim stylem angielski Pub. Kameralne z subtelnym oświetleniem idealnie dopasowują się do każdego rodzaju imprezy. Jesteśmy w stanie zapewnić Wam idealną atmosferę zarówno na romantyczną randke jak i zorganizować imprezę dla 100. osób.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/abrocom/ftp/lodzkiemiejsca-2/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184

Piotrkowska Klub 97
ul.Piotrkowska 97
90-425 Łódź
t:  604-19-22-09
42-630-65-73
e: biuro@97.com.pl

źródło: 97.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj