Restauracja bułgarska 69

0
133

Restauracja Bułgarska „69” w Łodzi narodziła się w kwietniu 2013 roku. Będąc wielkimi entuzjastami tego kraju, uznaliśmy, że Łodzianom należy się kawałek słonecznej Bułgarii w sercu miasta. Jesteśmy jedną z trzech działających w Polsce restauracji z kuchnią bułgarską. Naszym celem jest serwowanie potraw opartych o oryginalne receptury bułgarskie i przygotowane z użyciem oryginalnych bułgarskich produktów. Bułgaria jest obecnie coraz częściej celem wakacyjnych wypraw Polaków. Tych, którzy jeszcze nie odwiedzili tego pięknego kraju, chcielibyśmy do tego przekonać, serwując przepyszne specjały naszych południowych braci Słowian. Tym natomiast, którzy już byli w Bułgarii, oferujemy mentalny powrót do wakacyjnych wspomnień.

Zapraszając Państwa w nasze progi, gwarantujemy niezapomnianą kulinarną przygodę w ciekawych wnętrzach i przy bułgarskiej muzyce.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/abrocom/ftp/lodzkiemiejsca-2/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184

KONTAKT
RESTAURACJA BUŁGARSKA 69
UL. PIOTRKOWSKA 69
TEL. 422072760
kontakt@restauracja69.pl

źródło: restauracja69.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj