Restauracja Polka w Łodzi

0
207

Restauracja Polka w Łodzi, to miejsce słynące z tradycyjnych polskich smaków, wykwintnych dań i niesamowitej atmosfery. Wyśmienite dania kuchni staropolskiej i regionalnej, połączone z niezwykłą fantazją Magdy Gessler gwarantują nowe doznania kulinarne. W Restauracji Polka usadowionej w wiekowych murach znanej Manufaktury, każdy łodzianin przypomni sobie atmosferę dawnych, niedzielnych obiadów w gronie rodziny i przyjaciół, a zagraniczni goście skosztują prawdziwej polskiej kuchni w najlepszym wydaniu.

Restauracja Polka  w Łodzi dysponuje trzema oddzielnymi salami, w których można zorganizować uroczystości rodzinne, spotkania biznesowe czy wesele. Każda sala posiada indywidualny charakter oraz różne możliwości ustawienie stołów.

Restauracja Polka Magdy Gessler to  wymarzone miejsca na przyjęcie weselne  lub obiad z okazji  ślubu. Duża przestronna sala  z osobnym wejściem, mieszcząca 80 osób,  wykwintne polskie menu,  sprawią, że ten najważniejszy  dzień stanie się wyjątkowy i  niezapomniany.

W karcie restauracji Polka obok dań dobrze Państwu już znanych i lubianych, pojawiły się nowe, kuszące propozycje. Pragniemy nie tylko dbać o Państwa potrzeby, ale również oczarować wszystkie Państwa zmysły.
Serdecznie zapraszamy do kosztowania nowych dań z naszego menu – zwłaszcza iż udało nam się zapewnić ich atrakcyjne ceny

Restauracja POLKA
C.H. Manufaktura ul. Ogrodowa 19a 91-065 Łódź
tel.: (42) 630-35-30 fax: (42) 634-85-22
e-mail:polkalodz@restauracjapolka.pl

www.restauracjapolka.pl
Zapraszamy codziennie od 11:00

źródło: www.restauracjapolka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj